DOSKONAŁE MIEJSCE KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE

Czasami trudno znaleźć atrakcyjne miejsce, by na odpowiednim poziomie zorganizować konferencję, szkolenie czy prezentację. Z myślą o tego typu przedsięwzięciach przygotowaliśmy dla klientów do wyboru różne wielkościowo sale konferencyjne na terenie Gliwic, które – na życzenie wynajmujących – dopasowujemy pod względem aranżacji.
Biurowiec PROXIMUS zlokalizowany w centrum Gliwic to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz prezentacji. Do dyspozycji klientów ze Śląska i innych części Polski oddajemy dwie sale konferencyjne dostępne w atrakcyjnej cenie.
Układ krzeseł i stołów można dostosować do indywidualnych potrzeb. Każda sala wyposażona jest w projektor, ekran oraz Internet bezprzewodowy. Dostęp do sali konferencyjnej jest możliwy przez całą dobę oraz w weekendy. W celu rezerwacji którejkolwiek z gliwickich sal lub poznania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny: (32) 33 26 433, 502 722 422 lub 502 411411 bądź mailowy: biuro@ims-gliwice.pl.

Cennik - Ceny Netto - Sale konferencyjne Gliwice (Śląsk)

Cena uzależniona jest od liczby godzin wynajęcia oraz liczby osób uczestniczących. Dotyczy danego okresu rozliczeniowego.

Do 5 godzin
65 zł
godzina
6-20 godzin
60 zł
godzina
21-50 godzin
55 zł
godzina
powyżej 51 godzin
50 zł
godzina

W cenie wynajmu zapewnione jest

  1. Projektor
  2. Ekran
  3. Dostęp do internetu

Zapraszamy do naszego biurowca w Gliwicach, gdzie już niejednokrotnie gościliśmy klientów z różnych części Polski i świata!