wynajem biura GliwiceKażdy przedsiębiorca doskonale wie, że odpowiednie gospodarowanie wydatkami i optymalizacja kosztów są niezwykle ważne. W szczególności powinni pamiętać o tym młodzi przedsiębiorcy, którzy dopiero rozkręcają swój biznes. Doskonałym sposobem na oszczędności jest wynajem biura na godziny, lub zdecydowanie się na wirtualne biuro.

Skąd pomysł na wirtualne biura do wynajęcia

Zapewne jesteś ciekaw, skąd w ogóle pomysł na stworzenie wirtualnych biur i biur na godziny. Za ojca biur wirtualnych uważa się Ralpha Gregory, który stwierdził, że tak naprawdę ani on, ani wielu jego znajomych wykonujących podobne zawody, nie potrzebuje stałego miejsca do pracy, w którym musiałby się pojawiać codziennie o określonych godzinach. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebuje miejsca do pracy „od czasu do czasu”, miejsca gdzie mógłby zaprosić klienta na rozmowę, sali konferencyjnej czy profesjonalnego sprzętu. Dlatego wpadł na pomysł stworzenia miejsca, w którym przedsiębiorcy tacy jak on, będą mogli pracować tylko wtedy, gdy faktycznie będą tego potrzebować. W roku 1995 założył on taką firmę, która zresztą doskonale prosperuje do dnia dzisiejszego (Intelligent Office Your Business Simplified). Idea ta bardzo się spodobała i niedługo później firmy takie zaczęły powstawać na całym świecie. Dziś, również Państwo możecie skorzystać z oferty wynajęcia biur tylko na godziny lub skorzystanie z biura wirtualnego w Gliwicach.

Biura do wynajęcia – na godziny

Korzystasz z biura bardzo rzadko? Często jesteś w podróżach służbowych? A może lubisz po prostu pracować ze swojego domu, mieszkania, z kawiarni? Jeżeli nie potrzebujesz stacjonarnego biura na stałe, możesz skorzystać z biura do wynajęcia na godziny. Dzięki temu, w razie konieczności, kiedy będziesz musiał popracować w skupieniu, lub kiedy konieczne będzie spotkanie z klientem, będziesz mógł skorzystać z profesjonalnie wyposażonej przestrzeni biurowej. Biura do wynajęcia na godziny, to doskonały sposób na to, aby sporo zaoszczędzić. Ponadto, biuro, do którego zapraszasz klientów znajdujące się w centrum miasta, z całą pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.

Warto pamiętać, że wynajem lub zakup lokalu w centrum miasta to bardzo duży koszt. Dodatkowo, biuro należy wyposażyć w profesjonalny sprzęt, a także w meble. Do tego dochodzą koszty związane z rachunkami i utrzymaniem lokalu. Trzeba wynająć firmę lub osobę sprzątającą, a być może kogoś do pomocy np. w organizacji spotkań, prowadzeniu kalendarza itp. Decydując się na biura do wynajęcia na godziny wszystkie te koszty odpadają!

Nasza oferta skierowana jest do klientów mających różne oczekiwania i potrzeby, dlatego oferujemy ciekawe pakiety godzinowe. W cenie wliczone jest oczywiście umeblowanie biura, a także wydruki i ksero do 10 stron, przyjmowanie korespondencji, dostęp do Internetu, obsługa sekretariatu oraz e-mailowe informowanie o korespondencji.

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to przede wszystkim możliwość uzyskania adresu w celach rejestracji firmy. Adres można wykorzystać również w celach marketingowych, a więc można umieścić go na wizytówkach, plakatach, folderach firmowych itd. Decydując się na wirtualne biuro zyskujesz nie tylko prestiżowy adres, który ma bardzo duże znaczenie marketingowe, ale również możliwość wynajmu lokalu, możliwość fizycznego korzystania z biura kilka godzin w miesiącu, obsługę korespondencji, skanowanie i przesyłanie dokumentów i korespondencji.

Dzięki temu możesz cieszyć się dobrym adresem potrzebnym do rejestracji firmy, czerpać wiele korzyści z posiadania obsługi sekretariatu, a jednoczenie nie ponosić dużych kosztów za wynajem biura, korzystając z przestrzeni biurowej tylko wtedy, kiedy jest to zupełnie niezbędne.

Ciekawym rozwiązaniem jest wynajem powierzchni biurowych w mieście Gliwice.